Увага! 22 червня 2018 року о 10.00 відбудеться прийом дітей до спортивних класів
Вокально-хоровий гурток «Первоцвіт»

Керівник: Шило Лариса Сергіївна

Ваша дитина відвідує хор – цим уже нікого не здивуєш! Та якщо ваше чадо навчається хоровому співу, розвиває вокальні
здібності
в колективі, робота якого координується Українським народним хором «Калина», – то тут варто замислитись та визначитись: де навчатися музично обдарованій дитині???
Наша школа надає вам таку можливість, адже саме в нас 03 лютого 2014 року був створений учнівський хор «Первоцвіт» під керівництвом Шило Лариси Сергіївни – викладача з вокалу, учасниці Українського народного хору «Калина» та під наставництвом Григорія Семеновича Левченка – заслуженого  діяча мистецтв України, професора ПНПУ ім. В. Г. Короленка.
Ми помітили, що багато діток мають природний дар співу та не мають можливості його розвивати під керівництвом професіоналів. Тому, застосовуючи індивідуальний підхід, Лариса Сергіївна докладає максимум зусиль, аби розкрити природний потенціал кожної дитини, виявити й розвинути можливості голосу кожного учасника та заохотити до хорової виконавської діяльності. Метою діяльності керівника нашого хору є не тільки удосконалення музичних здібностей учнів у контексті естетичного виховання, а й формування знань, вмінь та навичок вокальної культури за допомогою народно-пісенної творчості, досягнення єдності колективу та реалізація співацьких ідей у концертній діяльності, враховуючи творчі плани на майбутнє.
69f625ec
Первоцвіт
Інформаційні технології
Йогурт

   Image01  Image02

   Image00001  Image00002

   Image00003  Image00004

            Image00005              Image00006

Image00007