Логопед

ead2f388

   Кусіма Анастасія Таймівна

     Закінчила у 2016 році Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка і отримала вищу базову освіту за напрямком підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» та здобула кваліфікацію бакалавра – дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку.
Закінчила у 2017 році Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка і отримала вищу базову освіту за напрямком підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» та здобула кваліфікацію логопеда. Спеціального психолога.
     За час навчання в університеті організувала бесіду-консультацію для батьків дітей з психофізичними порушеннями на тему «Роль батьків у корекційній роботі дітей із психофізичними порушеннями розвитку».
   Доповідала  на семінарі-практикумі для педагогів «Діти з розумовою відсталістю. Особливості розвитку дітей із олігофренією».
  Приймала участь у ХІІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції «Формування сучасного освітнього середовища: теорія і практика», у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Становлення особистості дитини в умовах сучасного розвитку суспільства: соціально-педагогічний, психологічний, корекційний і медичний аспекти» та Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Здоров’я людини, теоретичні, методичні та практичні аспекти».