Новини

День Гідності та свободи

Image00009

         29 листопада  Полтавська школа-інтернат № 1 приєдналася до відзначення Дня Гідності та свободи.  Це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності. Учні одинадцятих класів разом із вчителями Гурською О.В. та Мироненком Л.Л. обговорили основні принципи гідності. На основі аналізу дотичних до «гідності» понять, створили «квітку асоціацій», яка допомогла візуально глибше розкрити сутність дефініції.
Школярі переглянули кілька філософських мультфільмів та обговорили основні ідеї, які доносили головні герої: дружбу, взаємодопомогу, повагу, милосердя, добро. Вони зрозуміли, що найважливіше – це навчитися керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках.
       Створена атмосфера довіри між учнями надихнула усіх присутніх  до обговорення гідних та не гідних вчинків. Усі бажаючі мали можливість поділитися своїм власним досвідом, розповісти свою історію прояву Гідності. Одинадцятикласники написали «листи собі  в майбутнє», які відкриють через п’ять років. Саме тоді вони побачать,  чи стали їхні мрії реальністю, чи стали вони такими якими хочуть бути сьогодні.
         На захід завітав гість – голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Кращенко Юрій Петрович, який розповів свою історію гідності та відзначив, що в першу чергу потрібно бути ЛЮДИНОЮ.
Окремі учні презентували своє бачення гідності у вигляді малюнків, які розкривають усю філософію цього поняття.  На сам кінець школярі прикрасили «дерево Гідності» своїми обіцянками здійснити гідний вчинок у найкоротший термін.  Радує, що учні зрозуміли основний меседж заходу – почуття власної гідності залежить від того, як ми ставимося до себе та одне до одного. Наше почуття власної гідності росте, коли ми відчуваємо повагу до наших прав і свобод. Керуючись у своїх діях почуттям власної гідності, ми можемо сприяти розвитку позитивних глобальних змін в українському суспільстві.
Image00001
 
Image00002
Image00004
 
Image00005
 
Image00006
 
Image00007
 
Image00008

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається