Новини

Диспут для учнів 2-3 класів до Дня Гідності і Свободи

Image00001

        5 грудня 2017 року у стінах Полтавської спеціалізованої школи - інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради була проведена бесіда – диспут для учнів 2-3 класів до Дня Гідності і Свободи» . Захід провели учителі початкових класів: Самсоненко І.Л. та Передерій І.В.

          Були підібрані дуже цікаві матеріали з мультимедійною презентацією,  пізнавальні відео ролики , повчальні мультфільми.           Виховний захід був проведений з метою донести до учнів  об’єктивну інформацію про важкі події для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Діти познайомилися з поняттям «гідність» та «свобода», узагальнювали знання про перевагу добрих вчинків; вчилися аналізувати деякі життєві ситуації, співставляти, виділяти головне. Виконання завдань у групах спонукала школярів до виховання моральних правил людських чеснот. Перегляд мультфільмів сприяє осмисленню і розумінню  дітей  переваг духовних цінностей над аморальними,  виховання у них доброти, людяності, справедливості, взаємоповаги. Під час заходу діти разом з учителями створили «Квітку Гідності».

          На захід була запрошена гостя Мірошніченко Вікторія від благодійної організації «Світло надії»  , яка розповіла, що 17 жовтня 2016 року в Полтаві стартувала соціальна акція «ОдежиНА»  для допомоги малозабезпеченим, безхатченкам та людям, які потребують одягу, взуття та іншого. Благодійники цієї організації займаються різними добрими справами, розробкою обласних цільових  програм.  Учителі разом з дітьми на знак подяки подарували пані Вікторії ляльку – мотанку.

           Захід закінчився відео роликом «Неповторність кожної людини» з піснею Оксани Білозір.

Image00005

Image00003

Image00004

Image00002

Image00006

Image00007

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається