Новини

Пізнаємо світ читаючи…

1

   18 грудня 2017 року учні 2-3 класів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради разом зі своїми класними керівниками Самсоненко І.Л. та Передерій І.В. прийняли активну участь у театралізованому літературно-музичному рандеву «Знайомтесь: нова казка» ( за творами  Тетяни Луньової ) в рамках Бібліостудії  «Я+Ти», де полтавська письменниця Т. Луньова презентувала дітлахам свою нову книгу «Казка про Шишку, яка хотіла бути Їжачком» з цікавим і захоплюючим сюжетом.
   Розвиток подій у казці є логічним і динамічним, де у зрозумілій дітям формі розглянуті актуальні для сучасного життя зовсім не казкові проблеми, зокрема, пошук друзів, стосунки в сім'ї після розлучення батьків, проблеми зі здоров'ям, екологічні виклики ( знеліснення, засмічення довкілля). Книжка послідовно пропагує глибоко екологічний світогляд. Інколи діти легко розуміють такі  істини, для усвідомлення яких дорослі докладають великих зусиль, і не завжди успішно. Часто заповітну іграшку, котра подарує справжню радість, дитина може знайти чи придумати сама, осягнувши таке чудесне диво, як побачити пташатко в камінчику, метелика в сухому листочку чи в сосновій шишці їжачка. Та й дорослим не зайве навчитися бачити більше, чіткіше і глибше, аніж ми зашкарубло призвичаїлися у нашому повсякденні…
   Після зустрічі з письменницею учні  зрозуміли простий закон життя: після себе на цій землі треба залишити Людину, що створює, а не руйнує. Людину любові, а не ненависті, людину – громадянина.
2
 
3
 
4
 
5
 
6

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається