Новини

Зіркові гості

Image0001

     28 лютого в Полтавській школі-інтернаті №1 відбулася приємна зустріч з випускниками. Не дивлячись на погодні умови та нереальну зайнятість зіркові гості знайшли час, щоб у дружньому колі поспілкуватися на найактуальнішу тему для наших учнів – футбол.

     Хто ж вони, ці випускники?  Для вихованців – це був приємний сюрприз.  Педагоги та діти чекають на довгоочікувану зустріч, в актовій залі лунає шепіт дитячої зацікавленості і ось, гості заходять до зали. Діти не вірять своїм очам і починають аплодувати Володимиру Чеснакову, футболісту, захиснику клубу «Ворскла»; Олександру Чижову, футболісту, захиснику клубу «Ворскла», Максиму Ільчишу, успішному молодому бізнесмену, екс-футболісту клубу «Ворскла»,  Олександру Олександровичу Єжакову, тренеру ФК «Ворскла».

     Мужні чоловіки, які ще недавно були учнями нашої школи. Під час спілкування з дітьми згадали шкільне життя, розповіли про своє буденне життя, поділилися професійним досвідом. Акцентували увагу на потребі у навчанні та тренуванні, адже саме такі чинники допоможуть впевнено йти до своєї цілі та досягати бажаної мети!

     Дякуємо за теплу зустріч та корисні поради! 

Image0002

Image0003

Image0004

Image0005

Image0006

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається