Увага! 22 червня 2018 року о 10.00 відбудеться прийом дітей до спортивних класів

Новини

Декламаторський конкурс Кобзар

Image0008
І світять нам святі пісні поета,
І кличуть нас до любої мети.
І поки будуть ті пісні бриніти,
Ми не впадемо, ми будемо все йти.
   15 березня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся літературний конкурс декламаторів «Кобзар», присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку – Великому Кобзареві. У конкурсі взяли участь учні 1-11 класів – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова. Вихованці декламували найвідоміші вірші Тараса - це і «Маленькій Мар’яні», «Іван Підкова», «Лілея», «Русалка», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші не менш відомі.
   Оцінювали рівень декламаторського та акторського мистецтва поважне журі: вчитель української мови та літератури - Тетяна Миколаївна Процун, вчитель початкової школи - Самсоненко Ірина Леонідівна та голова журі - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури - Жадан Людмила Іванівна.  За результатами конкурсу в молодшій групі (1-4 кл.) переможцями стали: ІІІ місце розділили між собою Софія Тимоховська та Владислав Дудник, ІІ місце -   Матвій Зінченко, І місце – Ірина Привиденна. Результати конкурсу старшої групи (5-11 кл.): ІІ місце вибороли Аріана Великородна та Марія Маханець, І місце – Антоніна Кривошеїна.
   Вітаємо усіх переможців літературного конкурсу та бажаємо подальших декламаторських перемог!!!
   PS: Дякуємо шкільному самоврядуванню УОЛС «Країна Дитячих Мрій» за ініціативу та організацію літературного конкурсу «Кобзар»!!!
Image0001
 
Image0003
 
Image0004
 
Image0005
 
Image0006
 
Image0007
 
Image0002

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається