Увага! 14 червня 2019 року відбудеться прийом дітей до спортивних відділень: футбол, волейбол, Тхеквондо, Інваспорт

Новини

Чи легко приносити радість іншим?

на голону

     В цьому році відзначається 100 років з дня народження видатного педагога, письменника, вченого Василя Олександровича Сухомлинського. З нагоди цієї визначної дати 27 вересня учні 2 класу з учителем Бровко Оксаною Михайлівною на інтегрованому уроці з літературного читання, природознавства та образотворчого мистецтва визначали чи легко людям приносити радість? (за твором В.О. Сухомлинського  «Покинуте   кошеня»)

     Тренінг «Умій володіти своїм настроєм» допоміг налаштувати другокласників на роботу. Девізом уроку був вислів, що діти склали за допомогою вправи «Очікування» - «Учись робити добро». 

     На уроці діти удосконалили навички швидкого, правильного, свідомого читання, комунікативної компетентності, вчилися аналізувати прочитаний текст, орієнтувалися в структурі тексту, висловлювали власні міркування щодо прочитаного, збагачували словниковий запас; розвинули мовленнєву компетентність, зв’язне мовлення, творчу уяву, критичне мислення; визначили, що «Людина приходить у цей світ для добра». Цікавинками про котів поділилося троє учнів, попрацювавши напередодні у бібліотеці. Сонечко та хмаринка допомогли визначити основні та похідні кольори, а також ознайомили із хроматичними та ахроматичними кольорами. Використовуючи ахроматичні кольори та їх відтінки другокласники виконали малюнок на тему «Котик мій сіренький».

Підсумком уроку за допомогою інтерактивного методу «Займи позицію» став висновок: «Наші серця наповнилися добротою, милосердям, співчуттям. Зернятка, посіяні на початку уроку, проростуть і перетворяться на квіти. Як приємно дарувати їх усім людям планети.» У центрі квітки діти малювали, яким вони уявляли обличчя доброти, а на її пелюстках написали слова, що виникають у їх уяві.

P9275989

P9275998

P9276020

P9276025

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається