Новини

У стінах школи-інтернату спортивного профілю пройшов ІІ фестиваль загальноосвітніх дисциплін «Парад наук»

Image010

   Кожен вчитель неодноразово зіштовхується з проблемою: як вмотивувати своїх учнів до вивчення тієї чи іншої дисципліни? Як виробити внутрішню мотивацію та активізувати інтерес до шкільних предметів? Неможливо змусити учня навчатися, можливо лише показати наскільки це може бути цікаво та захоплююче.

   27 листопада у стінах комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради»  пройшов фестиваль загальноосвітніх дисциплін «Парад наук», що став традиційним для закладу. Учні 5-9 класів протягом дня мали можливість відвідати 8 локацій: «Лабораторія Ейнштейна»,  «Математичні лайфхаки», «Скриня скарбів», «Вправний майстер»,  «Пірати ІНТЕРНАТУ», «Творча студія», «Digitalland» та «Забавки». Різновіковий поділ на групи дозволив старшим учням проявити відповідальність та відчути себе в ролі лідерів.

  У незвичній формі дітям було представлено найцікавіші моменти у вивченні шкільних предметів. Вони приймали участь у змаганнях, інтелектуальних іграх, проводили різноманітні досліди, подорожували, оформлювали колективні малюнки, майстрували, знайомилися з інноваційними технологіями. Поряд з цим удосконалювали навички міжособистісного спілкування та лідерські якості.

  Найбільша радість для педагогів – бачити палаючі від цікавості очі своїх вихованців, чути слова вдячності за проведений разом час. Відгуки дітей довели, що нестандартний підхід до вивчення шкільних предметів спонукає до дії та динамічних планів на майбутнє.

Image001

Image002

Image003

Image004

Image011

Image009

Image005

Image006

Image007

Image008

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається