Новини

Малі Олімпійські ігри у 3 класі «Тримаймось разом, щоб не здуло!»

Image001

      Чому? Що це за ігри? Це ігри особливі – спортивні. А спорт приносить людям здоров’я і гарний настрій. Саме тому 7 грудня 2018р. учні 3 класу школи-інтернату спортивного профілю разом зі своїми батьками і, звісно, зі своїми педагогами, Самсоненко І.Л. та Штабровським О.М. на певний час стали олімпійцями і перевірили свої сили у спортивних змаганнях.
     Але головною метою було зібратися гуртом, щоб класно провести час разом, переконатися зайвий раз, що ми одна родина, погратися (ігри «Лисиця та заєць», «Хап», «Бій півнів»), потанцювати (танцювальна гра «Чуча-Чача», «Паровозик із зупинками», «Танцювальна естафета по колу», «Танець-зігріванець»), розігнати зимову хандру по закутках (олімпійська вікторина, екскурс по мультиках про спорт, відгадування спортивних загадок та ознайомлення з цікавими спортивними фактами). Тому що ми це можемо, наша класна спільнота саме така: весела, дружня, легка на підйом, а саме головне - ми щасливі бути разом і поважаємо та любимо одне одного!
       А по завершенню Олімпійських ігор, спортивний колектив 3 класу перемістився до класної кімнати і продовжив свою зустріч затишними посиденьками та задушевними розмовами за духмяним чаєм та смачним тортиком.
Image002
Image003
 
Image004
 
Image005
 
Image006
 
Image007
 
Image008
 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається