Новини

Зимовий ритм - 2019

Image006

  6 грудня у Полтавську спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю на танцювальний конкурсно-розважальний вечір «ЗИМОВИЙ  РИТМ» завітала справжнісінька зимова казка, яка здійснювала чудеса. Чудеса танцю!
      Учні-спортсмени перевтілилися в класних танцюристів і артистів, педагоги – у хореографів, музикантів, співаків! У такому танцювальному конкурсі взяли участь учасниця із  сольним номером та 9 ансамблів, кращих з найкращих учнів 1-9-х класів. Саме вони продемонстрували свою майстерність у хореографії та подарували глядачам хіп-хоп, рок-н-рол, вальс та інші різнохарактерні номери.  
    Оцінювали конкурсні номери поважне журі: Олена Решетило – психолог школи, Віктор Ткач – лікар, голова журі – соціальний педагог Ігор Неділько.
     За результатами журі дипломом третього ступеня нагороджений колектив «Амерікано»  (1 клас), диплом другого ступеня отримав ансамбль   «Арнольдики» (9-а клас), дипломом  першого ступеня  нагороджений  ансамбль «Запальний мачо і його дівчата» (7-а клас).                     Вітаємо ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Image001
 
Image002
 
Image003
 
Image004
 
Image005

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається