Новини

Вітаємо Мироненка Леоніда Леонідовича!

Image0001

21 грудня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського було проведено відбірковий етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві» (Лілія Гриневич).

Учасники представляли власний досвід, захищали проекти та дослідження, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання відповідних навчальних предметів. Після всіх проведених випробувань члени журі обрали 20 найкращих – по 5 у кожній із 4 номінацій.

Вітаємо Мироненка Леоніда Леонідовича, вчителя географії, заступника директора з виховної роботи КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», який успішно пройшов випробування відбіркового етапу і увійшов до п’ятірки найкращих в області вномінації «Географія». Бажаємо Леоніду Леонідовичу творчої наснаги та успіхів у фінальному етапі конкурсу!

Image0002

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається