Новини

«Дитина і незнайомець»

Image0005

   Напередодні новорічних свят 17 грудня в Полтавську спеціалізовану школу-інтернат спортивного профілю завітали представники Управління патрульної поліції м. Полтава Департаменту патрульної поліції.
   Інспектор роти №1 батальйону УПП в Полтавській області ДПП, молодший лейтенант поліції Руслан Сергійович Возниця та  поліцейський взводу №1 роти тактико-оперативного реагування УПП в Полтавській області ДПП, сержант поліції Катерина Василівна Жигилій для учнів початкової школи провели заняття «Дитина і незнайомець». Правоохоронці розповіли дітям основні правила особистої безпеки під час зустрічі з незнайомими людьми на вулиці, у під’їзді, ліфті. Обговорили з вихованцями, як уникнути небезпеки та орієнтуватися у складних та непередбачуваних ситуаціях. З дітьми програвали небезпечні ситуації та шукали вірне рішення збереження дитячого здоров’я та життя.
   Дякуємо захисникам за цікаве заняття! Ми впевнені, що наші вихованці засвоїли основні прийоми захисту і під час зимових канікул будуть в надійній безпеці!
Image0001
 
Image0002
 
Image0003
 
Image0004

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається