Новини

«ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

1

     21 листопада українці згадують і вшановують тих, хто у двох революціях виборював Україні право на незалежність і демократію, відстоював нашу свободу та суверенітет і цілісність України. Помаранчева Революція, Революція Гідності – це наша історія, яку ми маємо пам'ятати та знат. ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ: час, коли наш народ сказав рішуче «ні» неправді, несправедливості, приниженню й безправ’ю.
       Учні 4 класу разом з класоводом Людмилою Вірченко в 2020 році написали листи в майбутнє про своє бачення та розуміння Дня Гідності та Свободи, а сьогодні вони мали змогу разом з вихователем Альбіною Свириденко згадати свої думки та мрії, які були написані рік тому. Традиційно написали нових листів, які відкриють через рік.
     7-А та 7-Б клас на виховній годині «ЦІНА НЕЗАЛЕЖНОСТІ» переглянули відеоматеріал та обговорили події двох революцій. Глибоко зворушені, учні знайомилися зі стендом, створеним до Дня Гідності і Свободи.
      Наприкінці заходу учасники побажали один одному, щоб зажди мирне небо було над українською землею, добробут та родинна злагода у їх  домівках і не згасала віра в щасливе майбутнє Української держави.
2
 
4
5
 
6
 
7
 
8
 
10
 
11

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається