Новини

Вітаємо з Днем Незалежності!

0 02 05 db0b8b0088a342b502570bf846ba63089328a59d7b930acb6c8dd6ad2941f1a2 c306e38890ff3105     З Днем Незалежності! Нехай у темні години ворожої жорстокої навали в серці яскраво горить вогонь любові до рідної України - країни гір і степів, швидких річок і золотих полів, зелених лісів і глибоких морів, відважних і гордих, гідних і люблячих людей.
Детальніше ...

Виховний захід для учнів 5-го класу Нової української школи (НУШ)

IMG 2775
     В останні дні навчального року відбувся захоплюючий виховний захід для учнів 5-го класу Нової української школи (НУШ), який був спрямований на згуртування колективу та підвищення рівня взаєморозуміння та спілкування між учнями.
Детальніше ...

Безпека влітку

7       Традиційно, перед початком літніх канікул, класні керівники з вихователями проводять роз’яснювальну роботу з учнями та батьками спортивного ліцею з метою посилення контролю за збереженням життя і здоров’я дітей, попередження надзвичайних ситуацій.
Детальніше ...

День Героїв України

83952c1311d673f4cb04d9f3b7a2c77e    Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни.
Детальніше ...

Активний тиждень 6-го класу

6.1   Не пройшов минулий тиждень повз 6 класу також. Для дітей було проведено виховну годину «Правила дорожнього руху», 17 травня долучилися до Єдиного національного уроку «Безпечна дорога до школи», під час якого переглянули відеоурок «Безпечна дорога додому»: обов’язки і права пішоходів та пасажирів.
Детальніше ...

Цікавий та плідний Тиждень безпеки дорожнього руху

123566     Минулий тиждень у нашому ліцеї видався цікавим та плідним: ми долучилися до Тижня безпеки дорожнього руху, під час якого грали, вчилися, розважалися, аналізували, зустрічалися з представниками управління патрульної поліції та здобували нові навички.
Детальніше ...

Веб-квест «Безпечна дорога»

5
         Вивчення правил дорожнього руху має надзвичайно важливе значення для розвитку дітей, як свідомих громадян та сприяє формуванню відповідальності та самодисципліни. Адже, коли діти розуміють, що дотримання правил є обов'язковим для їх власної безпеки та безпеки інших учасників дорожнього руху, вони починають розвивати відповідальне ставлення до своїх дій.
Детальніше ...

Життя - це найдорожчий скарб!

7.3.jpg
       У дитинстві час уявляється безхмарним, а життя - безкінечним. Та насправді - мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. Щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в певній ситуації, і головне, чітко дотримуватися норм права.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata1/home/users/8kolir/www/www.pol-int1.pl.ua/templates/gk_university/html/com_k2/templates/default/category.php on line 192