Новини

«Алея писанок»

   P80404 162503
   Не зважаючи на прохолодну погоду,  4 квітня,  учні Полтавської школи-інтернату  №1 разом з педагогами долучилися до створення шкільної Великодньої алеї.
Детальніше ...

Декламаторський конкурс Кобзар

Image0008
І світять нам святі пісні поета,
І кличуть нас до любої мети.
І поки будуть ті пісні бриніти,
Ми не впадемо, ми будемо все йти.
   15 березня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся літературний конкурс декламаторів «Кобзар», присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку – Великому Кобзареві. У конкурсі взяли участь учні 1-11 класів – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова. Вихованці декламували найвідоміші вірші Тараса - це і «Маленькій Мар’яні», «Іван Підкова», «Лілея», «Русалка», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші не менш відомі.
Детальніше ...

Батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина»

1 на голону сторінку

16 березня 2018 року в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 у 2 класі відбулася батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина», на якій, класовод Самсоненко І.Л. разом з батьками, обговорювали одну з найсильніших і найтриваліших потреб людини будь-якого віку – потребу батьківської любові.
Детальніше ...

«Добрі справи»

Image0005

   1 березня Президент учнівського самоврядування УОЛС «Країна Дитячих Мрій» Полтавської школи-інтернату №1 Карина П'ятуха та Прем'єр-міністр Павло Федій познайомилася з чарівною дитиною, яка своїм позитивом заворожила їх з першої секунди знайомства.

Детальніше ...

Зіркові гості

Image0001

     28 лютого в Полтавській школі-інтернаті №1 відбулася приємна зустріч з випускниками. Не дивлячись на погодні умови та нереальну зайнятість зіркові гості знайшли час, щоб у дружньому колі поспілкуватися на найактуальнішу тему для наших учнів – футбол.

Детальніше ...

«Дзвінкі голоси»

Image0004

     23 лютого в смт. Нові Санжари в центрі культури та дозвілля відбувся фінальний районний дитячий вокальний конкурс «Дзвінкі голоси» на якому юні таланти демонстрували силу голосу та свою вокальну професіональність.

Детальніше ...

Сезон цікавих подорожей у 2 класі поновлено!

Image0010

   22 лютого 2018 року дітлахи 2 класу Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №1 зі своїм класоводом Самсоненко І.Л. відвідали суперовий  кондитерський майстер-клас з виготовлення формових шоколадних цукерок.

Детальніше ...

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Image004

     20 лютого, пам’ятний День Героїв Небесної Сотні, у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Детальніше ...

ВАЛЕНТИНІВ ЯРМАРОК

Image0005

     14 лютого у Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся Валентинів ярмарок. З самісінького ранку у стінах школи вирувала романтична атмосфера КОХАННЯ. Учні та їх батьки для усіх закоханих і тих, хто ще чекає на свою другу половинку випекли смачні, запашні, наповнені теплом почуттів смаколики. Педагоги школи разом з вихованцями виготовили тематичні поробки.  День Святого Валентина подарував усім особливу віру в чудеса і любов.
Детальніше ...

«Валентин та Валентина! Обирай найкращих!»

Image0013

У долонях я ніжно тримаю,
Серце друга, аби не зранить.
Знаю я, за любов не карають,
За любов починають любить.
     14 лютого у Полтавській школі-інтернаті №1 до Дня Святого Валентина відбулася конкурсно-розважальна програма «Валентин та Валентина! Обирай найкращих!». У вечір усіх закоханих п’ять пар з 5-8 класів змагалися за романтичне звання Валентин та Валентина.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS