Новини

До відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

249758141 4554755474579035 6749378848735701422 n

   З нагоди відзначення 300-річчя від дня народження видатного українця, уродженця Полтавщини – мандрівного філософа-містика, богослова, поета, педагога Григорія Савича Сковороди Департамент освіти і науки облвійськадміністрації інформує про проведення обласного конкурсу „Не шукай щастя за морями” із створення соціальної реклами (відео, банерів, анімацій тощо) серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, який відбудеться 25 листопада  2022 року.
Детальніше ...

Уклін низький вам захисники і захисниці

ЗАЛІЗНА СОТНЯ

      Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби українського народу за свободу та незалежність. Саме тому вони, як ніхто заслуговують на нашу повагу та шану.
Детальніше ...

Урок звитяги!

8а

      День захисників і захисниць України - державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковане воно 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою "День захисника України", а 14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала свято на День захисників і захисниць України.
Детальніше ...

Віртуальна мандрівка «Від козаків до ЗСУ»

7 3

       Для українського народу козаки-запорожці були й залишаються уособленням кращих людських якостей і виразником незламного національного духу, прикладом для наступних борців за незалежність України.
Детальніше ...

За незалежність, територіальну цілісність!

6

           Інною Поповою в 6 класі до Дня захисників і захисниць України було проведено «Урок звитяги», де обговорили з учнями та ученицями цінності, за які сьогодні борються наші захисники та захисниці у російсько-українській війні: за незалежність, територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України, українського народу, також, обговорили, що українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata1/home/users/8kolir/www/www.pol-int1.pl.ua/templates/gk_university/html/com_k2/templates/default/category.php on line 192