Новини

Міжнародний День Землі

58444296 2337746516552089 2714974180717101056 n

«Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля»
Антуант де Сент-Екзюпері
   22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, який має на меті об’єднати зусилля всіх жителів планети в справі захисту навколишнього середовища. Адже Земля – унікальна,  дарує всім нам життя та має свої потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
Детальніше ...

Вітаємо чотирикратного чемпіона

DSC 5425

   Учень Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» Максим Овчаренко, достойно представив Україну на чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами слуху з настільного тенісу в Болгарії (м. Албена).
Детальніше ...

Освітній хакатон з теми «Педагогіка партнерства задля успіху дитини» у 3 класі

Image007

   З 01.04 по 06.04.2019р. у 3 класі КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» відбувся освітній хакатон з теми «Педагогіка партнерства задля успіху дитини». Класним керівником Самсоненко І.Л. було проведено цикл уроків   «Батьки – вчителі для учнів», де учасники навчального процесу міняються місцями.
Детальніше ...

Вітаємо Мироненка Леоніда Леонідовича з присвоєнням звання «Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія»

21

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві»

Лілія Гриневич

      У квітні 2019 р. відбувся третій етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».
   На професійне змагання у номінації Географія» до м. Ковель Волинської області прибули 24 учасники із 23 областей України і Києва. Нашу область достойно представив Мироненко Леонід Леонідович, вчитель географії, заступник директора з виховної роботи КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
Детальніше ...

«Рух заради здоров’я»

Image003

    Чудового, теплого ранку 9 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю Полтавської обласної ради І-ІІІ ступенів» долучився до проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».
Детальніше ...

Не зривай першоцвітів

1голона

“Зібратися разом – це початок,
триматися разом – це прогрес,
працювати разом – це успіх”.
Генрі Форд
    Інтегрований урок-проект з природознавства, літературного читання, української мови, образотворчого мистецтва та трудового навчання додав щастя другокласникам у Всесвітній день щастя 20 березня. Адже захоплюючись красою природи, ми стаємо щасливішими.
Детальніше ...

«Вода –це життя. Властивості води»

 

3

   22 березня відзначається Всесвітній  день води. У комунальному закладі «Полтавська спеціалізована школа–інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» вчителем біології та екології, Тернавською М.М., були проведені  інтерактивні уроки для учнів 9-11 класів.
Детальніше ...

«Вода – колиска життя»

55523497 2314562285537179 3029600442322518016 n

   Значення води важко переоцінити, тому у всі часи відношення людей до води було бережливим. Не випадково в народі є такі приказки. «Там, де закінчується вода, там закінчується життя», «Вода – колиска життя».
Детальніше ...

Традиційний літературний конкурс декламаторів «Кобзар»

Image005

Він був як полум´я. Свої слова -
Легкі, як небо, сині, наче квіти,
Що ними тільки правду говорити,-
Він в наші душі прагнув перелити.

   11 березня в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю традиційно відбувся літературний конкурс декламаторів «Кобзар», присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS