Новини

«Знавці дорожнього руху»

Image008

    Учні, педагоги та батьки Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучилися до Всеукраїнського конкурсу Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine#Traffic Challenge. Яка ж мета Traffic Challenge? 
Детальніше ...

Вам, даруємо усе прекрасне на землі!

Image009

   3 жовтня в Полтавській школі-інтернаті спортивного профілю відбувся святковий концерт «Вам, даруємо усе прекрасне на землі!», присвячений Дню працівників освіти.  Саме в такий чудовий, святково-осінній день учні школи щиро привітали освітян із професійним святом і тим самим профлешмобили свою повагу до них!
Детальніше ...

Олімпійський урок за участю уславлених атлетів

     71268184 2466999990293407 6876696885227159552 n
     На базі загальноосвітньої школи № 26 міста Полтава відбувся Олімпійський урок за участю уславлених атлетів – чемпіона світу з боксу Олександра Хижняка, чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Оксани Хруль та чемпіонки Дефлімпійських ігор з карате Інни Візир. Під керівництвом вчителя фізкультури Буйдіна О.В. учні 8-А класу мали можливість проявити себе у різних видах спорту на окремих локаціях.
Детальніше ...

ІІ Всеукраїнський урок доброти в спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю

Zastavka

     2 жовтня 2019 р. КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернатспортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучився до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти»  про гуманне й відповідальне ставлення до тварин.
Детальніше ...

Безпека на дорозі

Image004

        30 вересня до Полтавської школи-інтернату спортивного профілю завітав поліцейський роти №1  батальйону УПП в Полтавській області сержант поліції Жигилій Катерина Василівна. Сержант зустрілася з учнями 1-го та класу, щоб поговорити про безпеку на дорозі. Адже кожен з нас не раз бачив, як порушують правила руху не тільки водії, а і пішоходи.
Детальніше ...

Захисти себе

Image004
   30 вересня до Полтавської школи-інтернату спортивного профілю завітав поліцейський роти №1 батальйону УПП в Полтавській області сержант поліції Жигилій Катерина Василівна. У дружній атмосфері з учнями 3-го класу поговорила про боулінг: Що таке булінг? Як зрозуміти, що ти став жертвою булінгу? Чому діти стають жертвами булінгу? Що робити, щоб захистити себе?
Детальніше ...

Хто такий турист?

Image010
   24 вересня у Полтавській школі-інтернаті спортивного профілю відбувся майстер-клас «Хто такий турист?», присвячений Всесвітньому дню туризму та Дню здоров’я.
Детальніше ...

ПОДАРУЙ СВІТЛО

Image004

    19 вересня в Полтавській школі-інтернаті спортивного профілю відбулася акція присвячена Міжнародному Дню МИРА «Подаруй світло». «Ми за МИР!» - таку позицію впевнено висловили учні 1-11-их класів. Вихованці мали можливість зобразити  своє бачення миру на білому  (колір миру)  полотні фотозони.
Детальніше ...

2 вересня в спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю пролунав перший дзвоник!

Image008

   2 вересня в спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю пролунав перший дзвоник! Усміхнені, відпочивши після літніх канікул, вихованці радо повернулися до рідної школи! Адже школа – це особливий світ, який для кожної дитини відкривається по-різному! І наші першокласники це довели! Саме в  країні Знань першачки отримали горде звання ШКОЛЯРА! А підтвердили це звання капелюх науковця, дитяча обіцянка та шкільний дзвоник, в який дітлахи гучно задзвонили.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS