Новини

День Гідності та свободи

Image00009

         29 листопада  Полтавська школа-інтернат № 1 приєдналася до відзначення Дня Гідності та свободи.  Це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності. Учні одинадцятих класів разом із вчителями Гурською О.В. та Мироненком Л.Л. обговорили основні принципи гідності. На основі аналізу дотичних до «гідності» понять, створили «квітку асоціацій», яка допомогла візуально глибше розкрити сутність дефініції.
Детальніше ...

Відьомська ніч – Хеловін або «Знайомтесь – це ми!»

Image01

25 жовтня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбулася Відьомська ніч – Хеловін або «Знайомтесь – це ми!». Саме в таку ніч між світом живих і мертвих виникає особливий таємничий зв'язок. Господарями вечірки нечистих сил – Джек і Салі підготувалися на всі 100 відсотків. Це і страшенно гарна відьомська селфі-зона, жахливо прикрашена концертна зала, і звичайно ж, велика кількість глядачів. Адже в наш час свято Хеловін – це привід перевтілитися в образ нечистих сил і від душі повеселитись.
Детальніше ...

Вибори Президента УОЛС «Країна Дитячих Мрій»

Image33

20 жовтня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбулися вибори Президента УОЛС «Країна Дитячих Мрій». На пост Президента претендували три учня з 10-А класу: Богдан Гончаренко, Карина Пятуха, Ілля Завалій. Підготовка до виборів проходила протягом жовтня. Кожен учень підготував свою передвиборчу кампанію і мав змогу зі своєю програмою виступити перед шкільною громадою. У голосуванні на виборах взяло участь 214 виборців (учні 5-11 класів та педагогічний колектив).
Детальніше ...

«Я обираю здорові звички»

22850374 246294302564347 893803009 o

Відповідно Листа МОН України  № 1/9-493 від 14.09.2017 року  в Полтавській школі-інтернаті №1 в межах предмету «Основи здоров’я» вчитель 4 класу Вірченко Л.А. провела для учнів 1-4 класів урок на тему «Я обираю здорові звички».

Присутні: заступник директора з навчально-виховної роботи Гурська О.В., заступник директора з методичної роботи Дмитренко С.В., психолог Решетило О.О., вчителі початкової школи Передерій І.В., Бровко О.М., Самсоненко І.Л. та вихователі 4 класу Якименко Л.С., Кісельова Ю.Д..

Детальніше ...

«З любов’ю величаю!»

Image01

27 вересня у Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся святковий концерт «З любовю величаю!», присвячений Дню працівників освіти. Свято проходило у форматі Полтавських новин «ВКУРСІ», де головна тема - працівники освіти.
Детальніше ...

Міжнародний день миру

Image007

21 вересня учні Полтавської школи-інтернату №1 активно долучилися до відзначення МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ! Вихованці 1-5 класів через малюнок на асфальті на тему: «Мир очима дітей», зобразили нероздільну карту України, мирну планету, мирне місто і щасливу сімю.
Детальніше ...

Виїзний семінар-практикум

голона

16 вересня для педагогів Полтавської школи-інтернату №1 відбувся виїзний семінар-практикум на тему: «Реалії та перспективи впровадження Нової української школи у Полтавській школі-інтернаті №1».
Детальніше ...

День Здоров'я у Полтавській школі-інтернаті №1 для молодших школярів

Image007

15 вересня 2017 року у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради відбулося спортивне свято на тему: «Країна міцного здоров’я» для учнів 1-5 класів. Адже активний відпочинок – це запорука здоров’я та гарного настрою.
Детальніше ...

День Здоров'я у Полтавській школі-інтернаті №1

Image011

15 вересня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся особливий День здоровя. В чому його особливість? У тому, що вперше цей день діти з великим задоволенням провели у Полтавському міському парку. Ми зможемо! Ми за здоровий спосіб життя! З таким девізом учні 9-11 класів подолавши шлях 8 кілометрів завітали до нього.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS