Новини

Добро зігріває наше серце!

Image001

   Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями в КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» для учнів 5-х класів відбувся захід «Добро зігріває наше серце!».
Детальніше ...

Учні 9-А і 10-Б класів уже втретє долучилися до проведення Всесвітнього Дня гідності та свободи

0 02 05 6931442761dbb84aad5b1dcf80d0a3792c486b5294e29423a4897f354e951813 fac0b321

    Учні 9-А і 10-Б класів уже втретє долучилися до проведення Всесвітнього Дня гідності та свободи. Діти мали можливість висловити свою думку, написавши власне висловлення, створивши «хмаринку смислів», переглянувши фільм «Диво» та написавши листи у майбутнє.

Детальніше ...

МІС ШКОЛИ 2019

Image025

    27 листопада у стінах КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» відбувся конкурс краси та грації «МІС ШКОЛИ 2019». Найсміливіші, найчарівніші 17 дівчат 1-11-х класів боролися за звання Міні та Міс школи та представили себе у таких конкурсах: «Привіт! Це Я!», «Сузір’я талантів», «Шкільна форма очима дітей», «Дефіле у вечірніх сукнях».
Детальніше ...

ХТО ЗВЕРХУ?

Image008

   21 листопада в Полтавській школі-інтернаті спортивного профілю в рамках молодіжної ініціативи #NOT_OTKOS  проекту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини» серед вчителів та учнів 9-х класів відбулася інтерактивна гра «Хто зверху?».
Детальніше ...

ПОДАРУНОК від «Happy Paw» та TM «Purina». Граємо та навчаємося

Image007

     2 жовтня 2019 р. КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучився до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти»  про гуманне й відповідальне ставлення до тварин.
Детальніше ...

Усесвітній День Гідності у 3 класі разом з УОЛС «Країна Дитячих Мрій»

Image017

   Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно постаємо перед вибором: якими бути, з ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.
Детальніше ...

ФЕСТИВАЛЬ загальноосвітніх дисциплін. Рухаємося в напрямку до мотивації учнівства

Image008

   Кожен вчитель неодноразово зіштовхується з проблемою: як вмотивувати своїх учнів до вивчення тієї чи іншої дисципліни? Як виробити внутрішню мотивацію та активізувати інтерес до шкільних предметів? Неможливо змусити учня навчатися, можливо лише показати наскільки це може бути цікаво та захоплююче.
Детальніше ...

Історії про ГІДНІСТЬ або те, що варто пам’ятати!

Image004

   26 листопада  Полтавська школа-інтернат спортивного профілю приєдналася до відзначення Дня ГІДНОСТІ та СВОБОДИ.  Це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності. Учні десятих та одинадцятих класів разом із заступниками директора з навчально-виховної роботи, вчителем історії Гурською О.В. обговорили історичні передумови появи цього свята, акцентуючи увагу на основних принципах гідності. На основі аналізу дотичних до «гідності» понять, створили «квітку асоціацій», яка допомогла візуально глибше розкрити сутність дефініції.
Детальніше ...

Щодня по-новому. Кольоровий тиждень у 4 класі

голона

    Кольоровий тиждень у 4 класі був насиченим і  надзвичайно цікавим. Четвертокласники із задоволенням підхопили ідею і почали втілювати її в життя. Кожен з п’яти днів був різним, а тому особливо захоплюючим.
Детальніше ...

Кольоровий тиждень у 3 класі. Експериментуємо по-новому!!!

Image010

    З 11 по 15 листопада 2019 року в КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» започатковано нову традицію – «КОЛЬОРОВИЙ тиждень».
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS