Увага! В зв'язку з карантином з 12.03 по 22.05.2020 року в школі введено дистанційну форму навчання! Працюємо за допомогою електронного щоденника!

Новини

День МАТЕРІ у 4 класі

Приеденна45155

      Кожного травня в Україні та світі відзначають День матері. Свято, яке покликане подякувати усім матерям за їхню любов, турботу і допомогу. І карантин тут не перешкода, головне – бажання.
Детальніше ...

#75_перемога. Мій перший вірш написаний в окопі...

 

#75_перемога Учні та педагоги КЗ "Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради" долучилися до вшанування подвигу Українського народу у Другій світовій війні???

Детальніше ...

Шановні батьки! Оголошення для батьків!

Image001

     Ось уже пройшов місяць дистанційного навчання. Ніхто із нас не був готовий до такого сценарію подій, адже не лише Україна, а й увесь світ сьогодні веде боротьбу проти поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Детальніше ...

22 квітня – Всесвітній День Землі

Image002

     Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. І карантин нам не перешкода, адже піклуватися про природу можна і на відстані.
Детальніше ...

ШАНОВНІ УЧНІ ТА БАТЬКИ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!

28984

Будьте підготовленими та поінформованими.
     Наполегливо просимо Вас виконувати Рекомендації Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я щодо зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.
Детальніше ...

ПИШАЄМОСЯ!!!

Image002

     Вітаємо Аріану Великородну, ученицю 9-А класу, яка стала лауреатом ІІ премії у районному вокальному конкурсі «Дзвінкі голоси» (смт. Нові Санжари)! Це був нелегкий вокальний шлях до перемоги: відбір учасників та два неймовірно насичені конкурсні дні.
Детальніше ...

Вітаємо Івана Каплонського!!!

IMG 610674522aa13d59180a392c225a8944 V
     1 березня у приміщенні легкоатлетичного манежу стадіону «Ворскла» відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з тхеквондо. Боротьбу за нагороди вели 14 команд, 180 спортсменів не лише з Полтавщини, а й з інших міст України (Суми, Ізюм, Київ, Харків).
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS