Новини

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ!!!

dszn05

Шановні батьки!

     Доводжу до Вашого відома про те, що 1 червня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №586 «Про деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2».

Детальніше ...

Підбиваємо підсумки дистанційного навчання, будуємо плани на майбутнє!!!

chelovechki belyj fon dolki
   Завершився 2019-2020 навчальний рік. Рік, який не був схожий на всі попередні та який відкрив нові ресурси вчительства та учнівства. Два з половиною місяці комунікування у режимі онлайн, завершення освітнього процесу дистанційно, посилені протиепідемічні заходи та нові глобальні виклики ­– все це змінило світове бачення безпечного та якісного освітнього процесу.
Детальніше ...

Притча про багатство

0 02 0a 3593a10b98d6f969f6af2262567ef4da0dadc8e7e3f27add9064556d2fec641c ca14485

Молодий чоловік нарікав на своє життя:
– У інших є гроші, прекрасне житло, машини, а у мене? Даремно минає молодість!
Адже я здоровий і сильний ...
Старець почув його скарги і запитав:
– Чи погодився б ти, щоб за мільйон тобі видалили руку? — Нізащо! — А ногу або, наприклад, очі? — І за сто мільйонів не погодився б!
– Ось бачиш! Бог дав тобі те, що не купиш і за сто мільйонів, а ти скаржишся на бідність і безталанність!.. Просто потрібно вміти правильно розпорядитися тим багатством, яке ти маєш! Твори, будь наполегливим, живи по совісті, і Бог допоможе тобі!
Навіщо мені вивчити англійську мову? В мене немає здібностей до неї!
 «Те, що є навколо нас, ніщо в порівнянні з тим, що в середині нас»
Ральф Уалдо Емерсон,
американський письменник,
філософ XIX ст.
Детальніше ...

День МАТЕРІ у 4 класі

Приеденна45155

      Кожного травня в Україні та світі відзначають День матері. Свято, яке покликане подякувати усім матерям за їхню любов, турботу і допомогу. І карантин тут не перешкода, головне – бажання.
Детальніше ...

#75_перемога. Мій перший вірш написаний в окопі...

 

#75_перемога Учні та педагоги КЗ "Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради" долучилися до вшанування подвигу Українського народу у Другій світовій війні???

Детальніше ...

Шановні батьки! Оголошення для батьків!

Image001

     Ось уже пройшов місяць дистанційного навчання. Ніхто із нас не був готовий до такого сценарію подій, адже не лише Україна, а й увесь світ сьогодні веде боротьбу проти поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Детальніше ...

22 квітня – Всесвітній День Землі

Image002

     Свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. І карантин нам не перешкода, адже піклуватися про природу можна і на відстані.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS