Новини

Відкриття футбольного поля у КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» та нові можливості для її вихованців

Image0007

   Спорт є ефективним інструментом життєвого успіху особистості. Він формує лідерів, які у майбутньому приносять позитивні зміни на благо суспільства. З такою істиною зростають вихованці КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
Детальніше ...

ПОСМІШКА

Image0016

   Весняне тепле сонечко завжди пробуджує у людей позитивний настрій та щирий сміх! А посмішка дарує світу добро та зігріває серця! Саме таке радісне піднесення і спонукало лідерів УОЛС «Країна Дитячих Мрій» Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю 15 квітня для учнів 5-11 класів  організувати та провести  конкурс «Посмішка».  
Детальніше ...

ОСОБЛИВИЙ ДЗВОНИК!!!

Image0010

   24 травня у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю пролунав ОСТАННІЙ ОСОБЛИВИЙ ДЗВОНИК! Бо саме у спортивній школі навчаються  особливі та неповторні учні! Вони, як частинка одного великого вітражу несуть у світ свій яскравий колір.
Детальніше ...

Великодній майстер-клас!

Image004

   Напередодні Великоднього свята, 26 квітня до учнів 3-го класу Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю завітали студенти 2-го курсу психолого-педагогічного факультету ПНПУ ім. В.Г. Короленка для проведення майстер-класу з писанкарства.
Детальніше ...

Виїздні підсумкові батьківські збори

Image007

     У 3 класі КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» класним керівником Самсоненко І.Л., наприкінці квітня, проведено батьківські збори на природі з теми «Співпраця школи і батьків – необхідна умова для розвитку дитини».
Детальніше ...

Народні ремесла

Image0008

   21 квітня у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю відбулася виставка народних ремесел, присвячена Великодню, найсвітлішому християнському святу.
Детальніше ...

Пасхальна алея

Image0006

   22 квітня видався сонячним та теплим, і недаремно, адже у цей день  учні 1-10-х класів Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю долучилися до створення на шкільному подвір’ї Пасхальної алеї.
Детальніше ...

Міжнародний День Землі

58444296 2337746516552089 2714974180717101056 n

«Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля»
Антуант де Сент-Екзюпері
   22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, який має на меті об’єднати зусилля всіх жителів планети в справі захисту навколишнього середовища. Адже Земля – унікальна,  дарує всім нам життя та має свої потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
Детальніше ...

Вітаємо чотирикратного чемпіона

DSC 5425

   Учень Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» Максим Овчаренко, достойно представив Україну на чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами слуху з настільного тенісу в Болгарії (м. Албена).
Детальніше ...

Освітній хакатон з теми «Педагогіка партнерства задля успіху дитини» у 3 класі

Image007

   З 01.04 по 06.04.2019р. у 3 класі КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю» відбувся освітній хакатон з теми «Педагогіка партнерства задля успіху дитини». Класним керівником Самсоненко І.Л. було проведено цикл уроків   «Батьки – вчителі для учнів», де учасники навчального процесу міняються місцями.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS