Увага! З 11 січня по 24 січня 2021 року навчальний процес буде відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання!

Новини

«Федько-халамидник – розбишака чи булер?»

зображення viber 2020 12 22 15 57 10

     На уроках української літератури учні 6-А та 6-Б класів разом із вчителькою О.Бондарчук читали та обговорювали оповідання В. Винниченка «Федько-халамидник». Шукали відповіді на запитання: що таке булінг, як відрізнити його від дружніх жартів та запобігти сташних наслідків?
Детальніше ...

ДОВГООЧІКУВАНІ ГОСТІ!!!

Image036

     УРА!!! До наших дітлахів завітав Святий Миколай та Снігуронька! Діти з великим нетерпінням чекали на зустріч! Радість, сміх, веселощі, забави заполонили стіни Полтавської школи-інтернату спортивного профілю! Святий Миколай зі Снігуронькою прийшли з особливою зимовою місією – перевірити чи готові учні до зустрічі Нового року!
Детальніше ...

Зустріч з фахівцем БО «Світло надії»

IMG ea820a41bc37deb67f8269b82466822c V

     10 грудня в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю, класним керівником Олег Валерійовичем Буйдіним було організовано зустріч 10-Б класу з фахівцем БО «Світло надії» Людмилою Деревянко.
Детальніше ...

«Як захистити себе від насильства в сім'ї, школі, куди звертатися за допомогою» поради від психолога школи-інтернату

Image004

      В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», практичний психолог школи-інтернату Решетило Олена Олексіївна, проводила інтерактивні заняття просвітницького та профілактичного змісту.
Детальніше ...

ВОЛОНТЕРСТВО В ДІЇ !

зображення viber 2020 12 09 18 12 48
    5 грудня - Всесвітній день волонтера. Учні 5 класу КЗ «Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучилися до проведення проєкту «Я- волонтер!»
Детальніше ...

Міні-марафон «Що таке гідність»

Image004

       З 21 листопада  по 4 грудня 2020 року в КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» учні 3 класу разом з класоводом  Вірченко Людмилою Анатоліївною та вихователем Басок Валентиною Вадимівною провели  «Міні - марафон», приурочений до Всесвітнього Дня Гідності.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS