Новини

Знайомство з Цілями Сталого Розвитку

Image006

   Подолати бідність, вирішити проблеми голоду, зменшити нерівність, забезпечити мир та справедливість на Землі – це лише частина Цілей Сталого Розвитку, які визначені світовою спільнотою. Усього їх 17 і досягти їх світ повинен до 2030 року.
Детальніше ...

Подаруй щастя іншим!

Image005

   29 січня представники УОЛС «Країна Дитячих Мрій» школи-інтернату спортивного профілю Аріана Великородна та Олександра Василенко завітали до волонтерів благодійного фонду «Полтавський Батальйон Небайдужих», щоб передати книги, канцелярське знаряддя, іграшки та одяг, які було зібрано під час проведення Новорічної благодійної акції «Подаруй щастя іншим!» дітям, які живуть у прифронтовій зоні нашої країни.  
Детальніше ...

Позитивні емоції та нові можливості – учні Полтавської школи-інтернату спортивного профілю долучилися до проведення соціального проекту «Empower».

Image005   У період з 21 січня по 5 березня 2019 р. за підтримки ВМГО «АЙСЕК в Україні» здійснюється реалізація соціального проекту для шкіл-інтернатів, який є надзвичайно важливим для розвитку і налагодження міжнародного діалогу й партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні та світі.
Детальніше ...

Зимова атмосфера, сніжні гірки та гірськолижний курорт "Сорочин Яр"

Image015

   5 лютого 2019 року вихованці Полтавської спортивної школи-інтернату спортивного профілю отримали неймовірний заряд енергії. За підтримки Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Спортивна зима" учні 7-9 класів відвідали гірськолижний курорт "Сорочин Яр".

Детальніше ...

День безпечного Інтернету в початковій школі

на титулку

   День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У 2019 році цей день припадає на 5 лютого.
Детальніше ...

Вітаємо Мироненка Леоніда Леонідовича з перемогою в фінальному етапі другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Image0005

«Конкурс «Учитель року» – це не тільки фахове випробування для кращих педагогів України, але й частина нової освітньої політики, яка визначає провідну роль педагога у суспільстві»

Лілія Гриневич

29-31 січня відбувся фінальний  етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

У номінації «Географія» достойно представив школу Мироненко Леонід Леонідович, вчитель географії, заступник директора з виховної роботи КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».

Детальніше ...

ВЕЧОРНИЦІ В НІЧ НА КАЛИТУ

Image0005

   24 січня до учнів 1-7 класів Полтавської школи-інтернату спортивного профілю завітав дитячий фольклорно-театральний колектив «Квітка-Сонця» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості №4 Харківської міської ради» м. Харкова.
Детальніше ...

Робити ДОБРО так ЛЕГКО!

50927117 2250966441849716 7553258425958793216 n

   24 січня представники УОЛС «Країна Дитячих Мрій»  школи-інтернату спортивного профілю Аріана Великородна та Олександра Василенко завітали в онкологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави, щоб подарувати частинку ДОБРА Артему Махну, який хворіє  вродженим гострим лімфобластичним лейкозом.

Детальніше ...

Вітаємо Мироненка Леоніда Леонідовича!

Image0001

21 грудня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського було проведено відбірковий етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Детальніше ...

КОРАБЛИК НА ЯЛИНКУ

Image0009

   27 грудня 2018 року педагоги комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучилися до Всеукраїнського флешмобу на підтримку полонених українських моряків.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS