Новини

Вітаємо Олексієнка Богдана з бронзовою медаллю!

photo 2022 06 20 08 52 32

     Учень 11-А класу спортивного ліцею Богдан Олексієнко виборов бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед кадетів, який відбувся у м. Бухарест (Румунія). Вітаємо спортсмена і його тренера Пономарьова Володимира Віталійовича. Бажаємо нових звершень і перемог.

Детальніше ...

Про безпеку ми не забуваємо!

3
    Перед початком літніх канікул у Полтавському спортивному ліцеї вихователі спільно з класними керівниками провели інструктажі з безпеки життєдіяльності для учнів 3-11 класів з урахуванням вікових особливостей дітей.
Детальніше ...

Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

788987987
       Вчителі Полтавського спортивного ліцею долучились до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету” 08 лютого 2022 року, який транслювався через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. У рамках заходу реєструвався рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education!
Детальніше ...

День пам’яті жертв Голокосту

1

    Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається 27-го січня, прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1-го листопада 2005-го року. Метою запровадження цієї сумно-пам’ятної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду та зневаги до цінності людського життя.
Детальніше ...

«Стежками незалежності»

изображение viber 2022 01 21 13 41 30 196

     Українці завжди прагнули мати свою державу і бути єдиними! Тому вже в 1919 році 22 січня ухвалили Акт Злуки двох українських держав в одну. Незалежність і соборність - запорука існування України.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /sata1/home/users/8kolir/www/www.pol-int1.pl.ua/templates/gk_university/html/com_k2/templates/default/category.php on line 192