Новини

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Image0013

    25 травня у Полтавській школі-інтернаті №1 пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК. Саме сьогоднішній, сповнений сонячного тепла, день зібрав велику шкільну родину. Веселі, щирі посмішки педагогів, батьків, друзів проводжали учнів 11-их класів у доросле життя! Бо саме випускники,  молодь - це світле майбутнє України!!!
Детальніше ...

«Об’єднання наших голосів для збереження птахів»

1.2
   12 травня 2018 р. відзначається Міжнародний день мігруючих птахів. Саме тому у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради пройшли заходи, основною метою яких стало ознайомлення дітей з історією відзначення цього дня. Всі заходи, що були проведені до Всесвітнього дня мігруючих птахів, об’єднані спільною темою «Об’єднання наших голосів для збереження птахів».
Детальніше ...

Свято «Прощання з Буквариком»

Image0011

Є святкових днів багато 
На листах календаря, 
А між ними й наше свято – 
«Вшанування Букваря».

   26 квітня в нашій школі відбулося свято «Прощання з Буквариком». Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря увінчує цей, здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників - освоєння Букваря.

Детальніше ...

Фестиваль-конкурс «Першоцвіт»

Image0001

   23 квітня учні Полтавської школи-інтернату №1 взяли участь у  X обласному  фестивалі-конкурсі «Першоцвіт», який проходив в приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Адже саме сюди запрошують найталановитіших дітей Полтавщини.
Детальніше ...

«Алея творчості»

Image0018

   18 квітня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся звітний концерт творчих колективів «Алея творчості». Вокально-хоровий колектив «Первоцвіт», керівник Лариса Шило, УТЕМ «Йогурт», керівник Тетяна Корсун, студія образотворчого мистецтва «Сонячний промінь», керівник Костянтин Корнеєв, хореографічний колектив «Шарм», керівник Наталія Таскіна, тренажерний зал «Аполлон», керівник Ігор Неділько, фотостудія «Кадр», керівник Валерій Чуб своєю творчістю радо привітали глядачів і подарували їм позитивні емоції, піднесення та неймовірний запал!
Детальніше ...

«Лісова скульптура – будні для Природи і свято для людей»

   Image0006
   11 квітня в Полтавській школі-інтернаті №1 для учнів 1-8 класів відбулася виставка майстра лісової скульптури Івана Петровича Долюка «Лісова скульптура – будні для Природи і свято для людей». Завдяки майстру діти мали змогу поринути у світ фантазії матінки-природи. Чудернацькі гілочки, сплетені корінці, майстер не тільки перетворює на витвір мистецтва та розкриває їх потаємний зміст, а й дарує їм друге життя.
Детальніше ...

«Алея писанок»

   Image0011
   Не зважаючи на прохолодну погоду,  4 квітня,  учні Полтавської школи-інтернату  №1 разом з педагогами долучилися до створення шкільної Великодньої алеї.
Детальніше ...

Декламаторський конкурс Кобзар

Image0008
І світять нам святі пісні поета,
І кличуть нас до любої мети.
І поки будуть ті пісні бриніти,
Ми не впадемо, ми будемо все йти.
   15 березня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся літературний конкурс декламаторів «Кобзар», присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку – Великому Кобзареві. У конкурсі взяли участь учні 1-11 класів – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова. Вихованці декламували найвідоміші вірші Тараса - це і «Маленькій Мар’яні», «Іван Підкова», «Лілея», «Русалка», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші не менш відомі.
Детальніше ...

Батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина»

1 на голону сторінку

16 березня 2018 року в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 у 2 класі відбулася батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина», на якій, класовод Самсоненко І.Л. разом з батьками, обговорювали одну з найсильніших і найтриваліших потреб людини будь-якого віку – потребу батьківської любові.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS