Новини

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ!

Image001

     Вітаємо учнів Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» Загорулька Олега та Давидова Максима з ПЕРЕМОГОЮ у чемпіонаті Полтавської області з греко-римської боротьби серед дітей 2007-2008 р.н., який проходив з 5 по 6 жовтня у місті Лубни.
Детальніше ...

ВІТАЄМО ЗАГОРУЛЬКА ОЛЕГА!

Image001

      2 жовтня у м. Полтава відбувся чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків 2005-2006 р.н. у ваговій категорії 44 кг. За підсумками змагання, наш учень, борець Загорулько Олег виборов бронзу та  став бронзовим призером!

Детальніше ...

ІІІ Всеукраїнського уроку доброти

Image004

    З метою покращення ситуації безвідповідального та жорстокого ставлення до тварин КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» долучився 5-6 жовтня 2020 р. до проведення «ІІІ Всеукраїнського уроку доброти» ( про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня.
Детальніше ...

Вітаємо Гурську Ольгу Василівну з присвоєнням Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка у номінації «Загальноосвітні заклади»!

120539046 666859744236804 49900208632818545 n

     Щороку до Дня працівників освіти Полтавська обласна рада  визначає педагогічних працівників, які працюють в освітніх закладах Полтавської області та мають вагомі здобутки у навчанні та вихованні молоді, утвердженні національних та загальнолюдських цінностей, розробці та впровадженні  нових технологій освіти, сучасних методів і методик навчання, створенні методичного та матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу, поширенні передового педагогічного досвіду серед освітян, керівництві закладами освіти.
Детальніше ...

Педагогічний колектив школи-інтернату щиро вітає Вас, Василь Васильович, з Днем народження!

34360d4bbfc50429839e81c24157e6ee

Від усього нашого трудового колективу, дорогий і шановний Василь Васильович, прийміть побажання в свій день народження! Що потрібно чоловікові в житті? Звичайно, любов, повага і домашній затишок!
Детальніше ...

ДІТИ ЗА МИР!

Image016

      Вже втретє УОЛС «Країна Дитячих Мрій» Полтавської школи-інтернату спортивного профілю вітає полтавчан не тільки з Днем міста, а й з Днем МИРУ! Гарний настрій, позитив та дружба допомогли учням об’єднатися в єдину команду та організувати важливу в усі часи акцію «Діти за МИР!».
Детальніше ...

Про це потрібно знати всім!

Image003

     15 вересня в Полтавську школу-інтернат спортивного профілю до учнів 8-го класу завітала старша інспекторка з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю УПП в Полтавській області ДПП лейтенант поліції Аліна Кондратенко, щоб поговорити про важливе… булінг.
Детальніше ...

А ти дотримуєшся правил дорожнього руху?!

Image007

     Чи важко дотримуватися правил дорожнього руху? З’ясуємо!
     15 вересня до другокласників Полтавської школи-інтернату спортивного профілю завітала начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в   Полтавській області  Департаменту патрульної поліції Марина Зінюха.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS