Новини

Super User

Super User

Ми за МИР!!!

Image014

   19 вересня УОЛС «Країна Дитячих Мрій» привітала жителів міста з ДНЕМ МИРУ, який дружньо відзначають усі країни світу 21 вересня. Для шкільного самоврядування - це друга міська акція, яку вони підготували самостійно.

Детальніше ...

Подорож улюбленими казками

Image008

   27 вересня УОЛС «Країна Дитячих Мрій», а саме лідери Міністерства опіки Аріана Великородна, Ольга Свалова, Олександра Німчин та Кароліна Симоненко організували та провели для учнів 1-го класу цікаву подорож народними казками.
Детальніше ...

Юні туристи!

Image005

   25 вересня у Полтаві серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відбулися заходи присвячені Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні. Учні Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю долучилися до відзначення цього дня, взявши участь у конкурсі спортивного орієнтування на місцевості.
Детальніше ...

Чи легко приносити радість іншим?

на голону

     В цьому році відзначається 100 років з дня народження видатного педагога, письменника, вченого Василя Олександровича Сухомлинського. З нагоди цієї визначної дати 27 вересня учні 2 класу з учителем Бровко Оксаною Михайлівною на інтегрованому уроці з літературного читання, природознавства та образотворчого мистецтва визначали чи легко людям приносити радість? (за твором В.О. Сухомлинського  «Покинуте   кошеня»)

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS