Новини

Super User

Super User

Знайомство з Цілями Сталого Розвитку

Image006

   Подолати бідність, вирішити проблеми голоду, зменшити нерівність, забезпечити мир та справедливість на Землі – це лише частина Цілей Сталого Розвитку, які визначені світовою спільнотою. Усього їх 17 і досягти їх світ повинен до 2030 року.
Детальніше ...

Зимова атмосфера, сніжні гірки та гірськолижний курорт "Сорочин Яр"

Image015

   5 лютого 2019 року вихованці Полтавської спортивної школи-інтернату спортивного профілю отримали неймовірний заряд енергії. За підтримки Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Спортивна зима" учні 7-9 класів відвідали гірськолижний курорт "Сорочин Яр".

Детальніше ...

Подаруй щастя іншим!

Image005

   29 січня представники УОЛС «Країна Дитячих Мрій» школи-інтернату спортивного профілю Аріана Великородна та Олександра Василенко завітали до волонтерів благодійного фонду «Полтавський Батальйон Небайдужих», щоб передати книги, канцелярське знаряддя, іграшки та одяг, які було зібрано під час проведення Новорічної благодійної акції «Подаруй щастя іншим!» дітям, які живуть у прифронтовій зоні нашої країни.  
Детальніше ...

Позитивні емоції та нові можливості – учні Полтавської школи-інтернату спортивного профілю долучилися до проведення соціального проекту «Empower».

Image005   У період з 21 січня по 5 березня 2019 р. за підтримки ВМГО «АЙСЕК в Україні» здійснюється реалізація соціального проекту для шкіл-інтернатів, який є надзвичайно важливим для розвитку і налагодження міжнародного діалогу й партнерства для досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні та світі.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS