Новини

Super User

Super User

«Об’єднання наших голосів для збереження птахів»

1.2
   12 травня 2018 р. відзначається Міжнародний день мігруючих птахів. Саме тому у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради пройшли заходи, основною метою яких стало ознайомлення дітей з історією відзначення цього дня. Всі заходи, що були проведені до Всесвітнього дня мігруючих птахів, об’єднані спільною темою «Об’єднання наших голосів для збереження птахів».
Детальніше ...

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Image0013

    25 травня у Полтавській школі-інтернаті №1 пролунав ОСТАННІЙ ДЗВОНИК. Саме сьогоднішній, сповнений сонячного тепла, день зібрав велику шкільну родину. Веселі, щирі посмішки педагогів, батьків, друзів проводжали учнів 11-их класів у доросле життя! Бо саме випускники,  молодь - це світле майбутнє України!!!
Детальніше ...

Свято «Прощання з Буквариком»

Image0011

Є святкових днів багато 
На листах календаря, 
А між ними й наше свято – 
«Вшанування Букваря».

   26 квітня в нашій школі відбулося свято «Прощання з Буквариком». Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря увінчує цей, здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників - освоєння Букваря.

Детальніше ...

«Лісова скульптура – будні для Природи і свято для людей»

   Image0006
   11 квітня в Полтавській школі-інтернаті №1 для учнів 1-8 класів відбулася виставка майстра лісової скульптури Івана Петровича Долюка «Лісова скульптура – будні для Природи і свято для людей». Завдяки майстру діти мали змогу поринути у світ фантазії матінки-природи. Чудернацькі гілочки, сплетені корінці, майстер не тільки перетворює на витвір мистецтва та розкриває їх потаємний зміст, а й дарує їм друге життя.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS