Новини

Super User

Super User

ПОСМІШКА

Image0016

   Весняне тепле сонечко завжди пробуджує у людей позитивний настрій та щирий сміх! А посмішка дарує світу добро та зігріває серця! Саме таке радісне піднесення і спонукало лідерів УОЛС «Країна Дитячих Мрій» Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю 15 квітня для учнів 5-11 класів  організувати та провести  конкурс «Посмішка».  
Детальніше ...

Відкриття футбольного поля у КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» та нові можливості для її вихованців

Image0007

   Спорт є ефективним інструментом життєвого успіху особистості. Він формує лідерів, які у майбутньому приносять позитивні зміни на благо суспільства. З такою істиною зростають вихованці КЗ «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради».
Детальніше ...

ОСОБЛИВИЙ ДЗВОНИК!!!

Image0010

   24 травня у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті спортивного профілю пролунав ОСТАННІЙ ОСОБЛИВИЙ ДЗВОНИК! Бо саме у спортивній школі навчаються  особливі та неповторні учні! Вони, як частинка одного великого вітражу несуть у світ свій яскравий колір.
Детальніше ...

Великодній майстер-клас!

Image004

   Напередодні Великоднього свята, 26 квітня до учнів 3-го класу Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю завітали студенти 2-го курсу психолого-педагогічного факультету ПНПУ ім. В.Г. Короленка для проведення майстер-класу з писанкарства.
Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS