Новини

Super User

Super User

Декламаторський конкурс Кобзар

Image0008
І світять нам святі пісні поета,
І кличуть нас до любої мети.
І поки будуть ті пісні бриніти,
Ми не впадемо, ми будемо все йти.
   15 березня в Полтавській школі-інтернаті №1 відбувся літературний конкурс декламаторів «Кобзар», присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку – Великому Кобзареві. У конкурсі взяли участь учні 1-11 класів – справжні поціновувачі та знавці поетичного слова. Вихованці декламували найвідоміші вірші Тараса - це і «Маленькій Мар’яні», «Іван Підкова», «Лілея», «Русалка», «Реве та стогне Дніпр широкий» та інші не менш відомі.
Детальніше ...

Батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина»

1 на голону сторінку

16 березня 2018 року в Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 у 2 класі відбулася батьківська конференція-тренінг «Це диво, Я – Ваша дитина», на якій, класовод Самсоненко І.Л. разом з батьками, обговорювали одну з найсильніших і найтриваліших потреб людини будь-якого віку – потребу батьківської любові.
Детальніше ...

Безкоштовна онлайн платформа BeSmart

Безкоштовна онлайн платформа BeSmart  https://besmart.eduget.com/ - у форматі масових відкритих онлайн курсів, де представлено майже весь спектр предметів, з яких випускники складатимуть ЗНО: українска мова і література, математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS