Чи варто боятися інтернату?

Чи варто боятися інтернату??? Ми допоможемо вам не лише знайти відповідь на це питання, а й переконатися в протилежному, оскільки наша школа – це школа здоров’я та життєвої перспективи!

Мета школи – підтримка та розвиток талановитих дітей, які бажають досягти життєвого успіху, реалізувати свої природні здібності та весь свій потенціал. У навчальному закладі існують такі профілі: біолого-фізичний, спортивний та технологічний. Для поглибленої підготовки футболістів відкрито спортивні класи, до яких зараховують дітей з усіх областей України. Між школою та деякими футбольними клубами (ФК «Молодь», ФК «Ворскла», ЖФК «НІКА») підписано угоди про співпрацю.

Директор школи-інтернату – Тимошенко Василь Васильович, справжній професіонал, здатний бачити перспективу й досягати поставленої мети. Це людина, в серці якої живе велика любов до дітей. Вся адміністрація та педагогічний колектив школи прагнуть виховувати не лише компетентну особистість, але й хорошу людину.

В освітньому закладі створено міцну спортивну базу для занять фізкультурою та спортом. Усі учні залучені до роботи в різних спортивних секціях, клубах, гуртках. Все це є невід’ємною частиною їхнього життя, що надає життєвих сил, натхнення та віри в перспективне майбутнє. Палке бажання стати відомим професійним футболістом втримує вихованців від шкідливих звичок і робить стійкішими та сильнішими.

Звичайно, не всі учні мріють професійно займатися спортом. Для таких школярів створені всі умови для здобуття міцних знань з багатьох предметів. А коли виникає необхідність у відвідуванні підготовчих курсів на базі вищих навчальних закладів, то деякі з них (педагогічний, технічний, університет економіки й торгівлі, медична стоматологічна та аграрна академія) раді вітати у своїх стінах наших вихованців.

Більшість випускників, які пройшли стежками навчання та виховання нашого інтернату, вибрали свій власний життєвий шлях, стали гідними людьми, навчилися долати життєві труднощі. Усіх їх об’єднує спільне прагнення досягти успіху, незважаючи на проблеми та перешкоди, адже вони зростали у великій дружній родині – школі-інтернаті. Серед них є й відомі на всю Україну: Анатолій Руденко – академік, професор, конструктор ракетних двигунів; Валентина Соввопуло – народна артистка України; Іван Фесенко – заслужений учитель України; Андрій Пятов, Олексій Чичиков, Володимир Чеснаков, Олег Чуваєв – знамениті футболісти та багато інших випускників, які заслуговують на увагу.

В основі нашого навчально-виховного процесу лежить особистісно-орієнтована (гуманістична) педагогіка, педагогіка співробітництва та педагогіка життєтворчості.

Говорити про перспективи всіх інтернатних закладів України ми не можемо, але з впевненістю можемо сказати про нашу Полтавську спеціалізовану школу інтернат № 1: що це - школа майбутнього. А якщо ми вас не змогли переконати в цьому, завітайте до нашої школи і переконайтесь у цьому самі! Тут знають, як навчити дітей творити себе і власне життя, допомагають не розгубитись у нестабільному світі, виробити захисні механізми та зайняти достойне місце в цьому житті.