Увага! Для учнів 5-11 класів з 25 січня по 29 січня 2021 року навчальний процес буде відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання!

Навчаємось разом

Якщо школа та освіта для Вас не порожній звук, якщо Ви людина небайдужа і жити для Вас означає вчитися та розвиватися, ми раді бачити Вас в стінах комунального закладу "Полтавська школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради". Наша школа – це великий дружній дім, в якому живуть 338 учнів, розумних і талановитих, ініціативних і творчих, умілих і спортивних. Вони всі різні, але кожен зних по-своєму любить школу і прагне зробити її ще кращою. Цінні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя – ось що чекає на батьків та їх дітей у Полтавській школі-інтернаті спортивного профілю, де зростають успішні особистості нового українського суспільства.

Школа сьогодні – це затишні класи, сучасне обладнання, укомплектована необхідними виданнями бібліотека, комп’ютерні класи, два спортивних та актовий зали, цікава учбова та виховна програми, смачні обіди, спортивні майданчики, місця для прогулянок і дозвілля, власна медична служба, пральня. У другій половині дня учні не лише виконують домашні завдання, але змістовно відпочивають, займаються в спортивних секціях за інтересами. Ми пропонуємо спортивний профіль навчання за різними видами спорту.

Педагогічний колектив школи – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Вчителі та вихователі – професіонали своєї справи, творчі, креативні, чуйні до проблем дитини люди, особистості, які завжди готові до діалогу. Ми щиро віримо – будь-яка дитина народжується обдарованою. Мета школи – розвинути талант дитини, дати кожному учневі всі можливості стати успішною та щасливою людиною.

Наша школа – осередок людяності, творчості, духовності. Місія школи – створення освітнього середовища для інтелектуального розвитку та емоційного благополуччя кожного учня.

Тож будемо раді, якщо Ви та ваші діти приєднаєтеся до нашої дружньої шкільної родини!