Увага! В зв'язку з карантином з 12.03 по 24.04.2020 року в школі введено дистанційну форму навчання! Працюємо за допомогою електронного щоденника!

Новини

«ТВОРІТЬ ДОБРО»

danya

     Чи потрібно людям робити ДОБРО? Питання над яким ми досить часто задумуємося.
   Нещодавно представниці УОЛС «Країна Дитячих Мрій», Вікторія Павленко та Таїсія Василенко зустрілися з бабусею онкохворого Дані Патенка. Лариса Григорівна розповіла про хворобу онука, про великі кошти, які потрібні щодня.  Дані 18 років, у нього монобластний лейкоз, пройшов три курси хіміотерапії, потребує трансплантації кісткового мозку, лікується в онкологічній клініці «Інновація» (Київська обл.). Розчулені дівчата передали Дані кошти вилучені з Новорічної ярмарки (4078 грн.) та побажали швидкого одуження.
     Тож, що після зустрічі відчули дівчата? Щастя… від того, що змогли зробити свій добрий внесок у боротьбі з бідою. Відчули прагнення піклуватися про ближніх і завжди пам’ятати, що поряд є ті, хто потребує допомоги.
  Дякуємо батькам, педагогам, учням, адміністрації, які підтримали проведення Новорічного ярмарку «Творіть ДОБРО»! Наші ДОБРІ справи завжди повертаються до нас ДОБРОМ!!!
P00213 151332

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається