Новини

«Герої не вмирають!»

11 б
      Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013 -2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.
     Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, результатом якої стало повалення режиму проросійського президента Віктора Януковича та відновлення європейського курсу розвитку України. Однак у боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну – 107 загиблих Героїв Небесної Сотні.
    «Герої не вмирають!» – саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів і дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
   У 11-Б класі вихователем Сергієнко В. та класним керівником Мороз С. була проведена виховна година «Вони померли, щоб жила Україна», з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається